Dużo się dzieje...

Witajcie, dzisiaj chyba będzie więcej zdjęc niż tekstu. Ostatnio dużo się dzieje. Znowu złapałam za farby i odnowiłam bardzo zniszczoną witrynkę. Miała zbitą jedną szybkę, była porysowana a środek był powleczony.... żółtym sztruksem:( Trochę czasu zajęło mi i R. doprowadzenie jej do jako takiego stanu ale i tak pozostawia sporo do życzenia. Przede wszystkim ma bardzo porysowane szybki ale nie zdecydowałam się ich wymienic (oprócz tej jednej wybitej), bo każda ma ręcznie szlifowane frezy. Kolor, taki jak lubię najbardziej. Biały z przecierkami. Szkoda, że w ferworze odnawiania, nie zrobiłam zdjęc w jej pierwotnym stanie. Witrynka powieszona w miejsce innej, mniejszej, która znalazła swoje miejsce w łazience. Wymaga jeszcze drobnych zmian ale nie wytrzymałam i ta dam:) Mimo pewnych niedoskonałości, bardzo nam się podoba.A tak było do wczoraj:)


Mniejsza witrynka w łazience pełni funkcję szafki na wszędobylskie gadżety kosmetyczne. Wreszcie będą uporządkowane. Aranżacja wnętrza zrobiona na szybko, ale nie mogłam się doczekac końcowego efektu. Napewno zajdą jeszcze zmiany. Wreszcie blat umywalki jest prawie pusty. Zrobiło się przestronnie. Przy okazji kilka zdjęc mojej łazienki. Myślę, że poświęcę jej kiedyś osobnego posta.Cypryjskie damy kąpielowe i Tunezyjska Róża pustyni.

A w tak zwanym miedzy czasie, dwa bukieciki polne. Kwiaty zebrane podczas pieskich spacerów. Uwielbiam takie kompozycje. I pierwsze jagody:)I najszybszy obraz w 3D:) 


 Pozdrawiam, aby do piątku. Asia

5 komentarzy:

 1. świetna witryna też lubię bardzo takie, łazienka bardzo fajna szafka pod umywalkę miodzio myślę że zasługuje na osobnego posta :)
  pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 2. Obie witrynki bardzo urokliwe. Wiem ile to pracy, żeby tak wyglądały. Moja czeka na szlifowanie. Może w czasie urlopu ją odnowię :)

  pozdrowienia
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. Witrynka udała się Wam nadzwyczajnie.Satysfakcja z dobrze wykonanej pracy murowana.Łazienkę muuuusisz nam przedstawić dokładniej.Jagody?Fajnie mieszkasz,że masz tak blisko do lasu:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Obie witrynki są piękne.
  Masz dużo bardzo ciekawych przedmiotów w swoim domku.
  Stół (z poprzednich postów) gotowy i oczekujący na gości wywołał u mnie miłe skojarzenie :) Też miałam ostatnio gości :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O widze,ze przybywa Ci mebelkow:)Masz przepiekna lazienke!Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Renovatio Joanna Grabowska , Blogger