Wyróżnienie, dziękuję i świąteczne prezenty.Kilka dni temu otrzymałam wyróżnienie od Beaty z bloga http://iamhungryforideas.blogspot.com/. Bardzo Ci Beatko dziękuję. Chciałabym Was zachęcić do odwiedzin na Beaty blogu. Beata, m.in. ratuje stare meble i robi to bardzo fachowo i pięknie. A poza tym, mimo, że się nie znamy, to jesteśmy sąsiadkami:)


 

A oto pytania zadane przez Beatę.

1. Czy masz zwierzę, jakie?
Mam dwa psy. Oba są ze schroniska, więc mają burzliwą przeszłość za sobą. Bardzo je kochamy a one odwdzięczają się nam swoją psią miłością. Mają na imię Fela i Marek (Maniek).
2. Czy lubisz zimę?
Lubię zimę, ale tylko pod staromiłośniańskim niebem i w górach. W wielkim mieście zima jest przesolona i błotnista. Lubię zimę mroźną i ze skrzypiącym śniegiem po stopami. Lubię zimę, bo po niej przychodzi wiosna.
3. Czy pracujesz zawodowo?
Tak, pracuję w pewnym szacownym gmachu. Mogę tylko nadmienić, że to czym się zajmuję zawodowo, jest bardzo, bardzo daleko w tyle za moimi pasjami.
4. Jakie książki czytasz?
Obecnie czytam przeważnie książki mistrzów suspensu. Uwielbiam tajemnicze zwroty akcji a Robert Goddard w tym przoduje. Chociaż jest teraz coraz więcej pisarzy, zwłaszcza ze Skandynawii, którzy piszą ciekawe książki. Lubię thrillery medyczne ale też książki obyczajowe. Generalnie, lubię czytać i często wracam do ulubionych pozycji. Obecnie ulubionymi moimi pozycjami jest trylogia Carlosa Ruiza Zafona.
5. Twoja ulubiona potrawa.
Nie mam ulubionej potrawy, jest ich tak wiele. Ale chyba najbardziej lubię włoską kuchnię.
6. Czy masz inne hobby/ jakie?
Trudno to nazwać hobby ale bardzo lubię słuchać muzyki, zwłaszcza rockowej z lat 80-tych.
7. Jaką muzykę lubisz?
J.w. Ale także, rocka progresywnego i paradoksalnie greckiej muzyki ludowej.
8. Jak wypoczywasz, biernie czy czynnie?
Ja chyba nie umiem wypoczywać, jeżeli już, to zawsze coś w tym czasie robię. Np. oglądając film, prasuje…. Uwielbiam też spacerować z psami i znajomymi po lesie.
9. Czy lubisz fotografować, jeśli tak to co?
Lubię fotografować, chociaż nie bardzo się na tym znam i mam zwyczajną cyfrówkę. Lubię fotografować przyrodę.
10. Co wolisz: morze czy jezioro?
Zdecydowanie jeziora na Mazurach.
11. Czy masz kwiaty w domu?
Mam ich bardzo dużo. Najwięcej fiołków.

Zasady są takie, że powinnam nominować wyróżnieniem inne blogi, ale ja chciałabym się wyłamać. Większość blogowiczek dziękuje za wyróżnienia, inne na pewno zostały już obdarowane. Wszystkie blogi, które obserwuje są moimi ulubionymi, czerpię z nich inspiracje i „karmię” się nimi duchowo. Dlatego, powinnam wszystkie je nominować. 
Czym nie mniej czynię.
A teraz napiszę słów kilka o wielkiej paczce, którą sprezentowała mi moja przyjaciółka z Anglii. Wiedziałam, że prześle mi prezenty, ale nie spodziewałam się, że takich rozmiarów i że znajdę w niej takie cudeńka. A, że to mój osobisty blog, to zamieszczę kilka zdjęć tych cudowności, które otrzymałam. 
Asia, dziękuję Ci bardzo, bardzo. Wszystko jest piękne, nawet dresy dla Kuby dobre.
 A jednak Mikołaj, tzn. Mikołajowa istnieje. Buziaki od nas wszystkich.

Kosmetyki...

Lizaczki...

Pudełko na przyda się...

Serducha na zdjęcia...

Ubrania...

 A to jeszcze nie wszystko:)

I już chyba ostatnie zamówienia w tym roku. Lampion i butelki.I nasza choinka wieczorową porą.
2 komentarze:

  1. Gratuluję paczki pełnej cudów i wyróżenienia - ciekawych rzeczy sie dowiedziałam o Tobie:) No i jeszcze chciałm powiedzieć, że te Twoje prace mnie zachwycają! Piekne są!!

    OdpowiedzUsuń
  2. gratuluję wyróżnienia i paczki bardzo fajnej

    Wesołych Świąt życzę

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Renovatio Joanna Grabowska , Blogger