Komiksowa szafka

Dzieci rosną, gusta się zmieniają, pojawiają się idole, fani. Jak za tym nadąrzyć, sprostać marzeniom. Skąd wziąć pieniądze.
Synowi się zamarzył remont pokoju. Tzn. chciałby zmienić kolor ścian. Całe szczęście, że nie chce czarnych. Chciałby szare. Okazja nadarzy się pewnie na wiosnę. Przy okazji zmiany dachu na budynku, zostaną wymienione w jego pokoju okna dachowe. Co za tym idzie, będzie brudno, zakurzy się, trzeba będzie coś załatać i przemalować. Wtedy, to przemalujemy jego pokój. Do przemalowanego pokoju przydałyby się też jakieś nowe meble. Młodzieżowe, oryginalne, jedyne w swoim rodzaju. Szare... Najlepiej z motywem komiksu. Tak chciał syn.
Mamie natomiast nawinęła się pod rękę stara szafka nocna i ............... stare przeczytane już komiksy z Hansem Klosem. Wzięła się chyżo za pracę. Efekt zadowolił nawet mnie:)
Jak można nazwać taką technikę? Cóż przecierki akrylowe i .... chyba swego rodzaju decoupage:)
Komiksowe tkaniny już widziałam. Straaasznie drogie. Ale komiksowych mebli jeszcze nie.

Zwłaszcza z naszym polskim idolem. Agentem J 23:)

I w docelowym miejscu.

Dziewczyny. Jeżeli chciałybyście zrobić podobny mebelek, to dajcie znać. Służę radą. A i jakiś komiks też się dla Was znajdzie:)

A tak wyglądała szafka przed metamorfozą.
 Najdroższy w tej szafce był dorobiony sosnowy blat. 40 PLN:)                                                               Pozdrawiam:)
6 komentarzy:

 1. Bardzo fajny i oryginalny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No i proszę, wiecznie młody J-23 znowu nadaje:) Kapitalnie to zrobiłaś i syn na pewno zachwycony:) A mnie osobiście się najbardziej podoba w wersji czarno-białej;)
  Buziaki wielgaśne!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł! Przyjemne z pożytecznym. pozdrawiam, Beata

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł. Nowa młodzieżowa szata starego mebla :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyszło super.
  Brawo za pomysł.
  Jakoś nie lubię tych Paris etc.
  Uściski

  OdpowiedzUsuń
 6. ja mam pytanko? jak przykleić komiks? tak jak decoupage? na wikol komiks a potem pociągnąć lakierem akrylowym? proszę o radę

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Renovatio Joanna Grabowska , Blogger